Hoş geldiniz.
Sepetiniz

İade ve Geri Göndermeler

İadesi mümkün olmayan ürünler

Ladaci.Com'da aşağıda sıralanan ürünlerin iadesini yapmaz:

    Ambalajından çıkarılmış elektrik ve elektronik ürünler,
    Kullanılmış, deforme ürünler,

Yurtdışından İade
Yurtdışı iadeleri yurtdışı teslimatları yapmadığımız için henüz mümkün değildir. Ayrıntılar için yurtdışı satış ve teslimatları sayfasını ziyaret ediniz

Ürün iade ederken hangi süreleri dikkate almalıyım?
    Cayma Hakkı:
    Siparişinizdeki ürün veya ürünleri, fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde faturanızın tüm nüshaları (fatura şirket adına ise iade faturası) ile birlikte iade edebilirsiniz.

Bunun için ürünü güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini (kablolar, kitapçık, bağlantı elemanları vb.) eksiksiz olarak göndermeniz gerekmektedir.

Orjinal kutusu, ambalajı bozulmuş (örn. orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, kozmetik ürünlerinin cayma hakkı çerçevesinde iade edilebilmesi için ambalajının hiç açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şarttır.

Tüm iade hakkınızı öğrenmek için lütfen Satış ve Garanti Sözleşmesini okuyunuz.

Yanlış Ürün aldım ve değiştirebilirmiyim?

  • - Yanlış model araca yada ihtiyacınız olmayan herhangi ürün mü sipariş ettiniz?
  • - Evet!
  • - Hiç sorun değil, satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. Dilerseniz paranızı iade edelim yada istediğiniz bir ürünü göndeririz.

Not: Aldığınız ürünün kargo ücreti size (Alıcıya) aittir. Eğer, ürünlerde yanlış gönderme yada arızalı çıkma durumu var ise kargo ücreti bize (Satıcıya) aittir.