Hoş geldiniz.
Sepetiniz

Double-Up

Benzin Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleyici, 350Ml. Double-Up Benzin Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleyici, 350Ml. Double-Up
-20 %
Marka :: Double-Up Ürün No: DB3014
EN İYİSİ DOUBLE-UP! YAKIT TASARRUFUNA KENDİNİZ ŞAHİT OLUN.DOUBLE-UP yakıt katkı maddeleri, “minimum fiyata maksimum koruma” amacıyla yola çıkan ve Türkiye’nin en iyi yakıt katkıları arasında yer alan ürünlerdir.Otomotiv katkı sektörünün önde gelen isimlerinden DOUBLE-UP, Madrid Protokolü’nü imzalaya..
20,00 TL 25,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Dizel Mazot Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleyici, 350Ml. Double-Up
-20 %
Marka :: Double-Up Ürün No: DB3015
DOUBLE-UP İLE YAKITINIZA KATKIMIZ VAR!Aracınızda DOUBLE-UP benzin-mazot katkılarını kullanarak yakıt sisteminde oluşabilecek paslanmayı ve aşınmayı azaltmaya etki edebilirsiniz.FAYDALARI:Aracınızda DOUBLE-UP benzin-mazot katkılarını kullanarak yakıt sisteminde oluşabilecek paslanmayı ve aşınmayı aza..
20,00 TL 25,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka :: Double-Up Ürün No: DB-43-MDF
FAYDALARI:Yapıştırılarak onarılmak istenen mdf, ahşap, metal, sunta, plastik, kauçuk, deri, mantar, lastik, porselen ve seramik yüzeylerin sabitlenmesinde kullanılan spreydir.Tek başına yapıştırma görevi sağlamaz, yanındaki hızlı yapıştırıcıyla beraber kullanılır.Yapıştırıcının yüzey tarafından emil..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Marka :: Double-Up Ürün No: DB-33
FAYDALARI:Sıkışmış, paslanmış ve aşınmış mekanik parçalardaki oksitlenmeyi azaltmaya, pası gevşetmeye ve etkin yağlama sağlamaya yardımcı olur.Korozyonu, sürtünmeyi, gıcırtıyı azaltmaya ve metal yüzeylerdeki nemi engellemeye etki eder.Pastel boya, gres, katran ve yapışkanları temizlemeye yardımcı ol..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Double-Up Radyatör Çatlak, Sızıntı Onarıcı, Önleyici 350 Ml
-13 %
Marka :: Double-Up Ürün No: DB-01
Plastik, bakır, alüminyum radyatörlerde aşınmayı azaltmaya ve sızıntıya yol açan çatlakları kalıcı olarak kapatarak sızıntıyı kesmeye yardımcı olan radyatör onarıcı. Ürün Grubu: Radyatör Ürünü Ürün Ambalaj: 350 ml Ürünümüz şapka anahtarlık hediyelidir. FAYDALARI; Alüminyum, plastik..
30,00 TL 34,40 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Double-Up Radyatör Soğutma Sistemi Temizleyici, 300 Ml.
Stokta Yok
Marka :: Double-Up Ürün No: DB-39
FAYDALARI:Soğutma sistemi içine karışmış yağı, suya karışır hale getirerek temizler ve çözer.Asit içermez.KULLANIMI:Yağ kaçağı tamir edilmiş araçtaki yağlı suyu soğutma sisteminden boşaltın.6 lt.’ye kadar su kapasitesi olan araçlarda, suyun içine 1 kutu 300 ml. ürünün tamamını ekleyerek; üzerini tem..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka :: Double-Up Ürün No: DB-04
DOUBLE-UP, “KALİTESİNE EN ÇOK GÜVENİLEN MARKA” SEÇİLDİ... DOUBLE-UP Şanzıman ve Diferansiyel Koruyucu, vites dişlilerinin aşınmasını azaltmaya yardımcı olur.   FAYDALARI: Yeni NANO TEKNOLOJİ formülüyle üretilen Şanzıman - Diferansiyel Koruyucu; sürtünme ve hararetin azalmasına, ..
27,50 TL
Vergiler Hariç:23,31 TL
Double-Up Silikon Sprey, 400 Ml.
Yeni Ürün
Marka :: Double-Up Ürün No: DB-46
FAYDALARI:Araç kapı fitilleri, torpido, kapı menteşe ve contaları, el arabası, spor aletleri, ambar kapakları, tekstil makineleri, konveyörler, motor yatakları gibi silikon kullanmaya uygun tüm yüzeylerde kullanılır.Tüm makinelerin hareketli kısımlarında ultra kaygan bir yağlama sağlar.Plastik işlem..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)