Menu
Sepetiniz

Double-Up

Üretici / Markası: Double-Up
..
85,55 TL
Vergiler Hariç:71,29 TL
Üretici / Markası: Double-Up
EN İYİSİ DOUBLE-UP! YAKIT TASARRUFUNA KENDİNİZ ŞAHİT OLUN.DOUBLE-UP yakıt katkı maddeleri, “minimum fiyata maksimum koruma” amacıyla yola çıkan ve Türkiye’nin en iyi yakıt katkıları arasında yer alan ürünlerdir.Otomotiv katkı sektörünün önde gelen isimlerinden DOUBLE-UP, Madrid Protokolü’nü imzalaya..
135,00 TL
Vergiler Hariç:112,50 TL
Üretici / Markası: Double-Up
DOUBLE-UP İLE YAKITINIZA KATKIMIZ VAR!Aracınızda DOUBLE-UP benzin-mazot katkılarını kullanarak yakıt sisteminde oluşabilecek paslanmayı ve aşınmayı azaltmaya etki edebilirsiniz.FAYDALARI:Aracınızda DOUBLE-UP benzin-mazot katkılarını kullanarak yakıt sisteminde oluşabilecek paslanmayı ve aşınmayı aza..
124,99 TL
Vergiler Hariç:104,16 TL
Üretici / Markası: Double-Up
FAYDALARI:Yapıştırılarak onarılmak istenen mdf, ahşap, metal, sunta, plastik, kauçuk, deri, mantar, lastik, porselen ve seramik yüzeylerin sabitlenmesinde kullanılan spreydir.Tek başına yapıştırma görevi sağlamaz, yanındaki hızlı yapıştırıcıyla beraber kullanılır.Yapıştırıcının yüzey tarafından emil..
86,87 TL
Vergiler Hariç:72,39 TL
Üretici / Markası: Double-Up
..
117,45 TL
Vergiler Hariç:97,88 TL
Üretici / Markası: Double-Up
FAYDALARI:LPG’li araçlar için özel olarak üretilmiştir.Aracın başlangıçta yağsız çalışmasını önlemeye ve motor performansını artırmaya yardımcı olur.Ses, aşınma ve hararetin azalmasına etki eder.Yağ yakmanın ve egzoz dumanının azalmasına yardımcı olur.Yağ ve motor ömrünün uzamasına etki eder.KULLANI..
128,70 TL
Vergiler Hariç:107,25 TL
Üretici / Markası: Double-Up
Plastik, bakır, alüminyum radyatörlerde aşınmayı azaltmaya ve sızıntıya yol açan çatlakları kalıcı olarak kapatarak sızıntıyı kesmeye yardımcı olan radyatör onarıcı. Ürün Grubu: Radyatör Ürünü Ürün Ambalaj: 350 ml Ürünümüz şapka anahtarlık hediyelidir. FAYDALARI; Alüminyum, plastik..
126,15 TL
Vergiler Hariç:105,13 TL
Üretici / Markası: Double-Up
DOUBLE-UP, “KALİTESİNE EN ÇOK GÜVENİLEN MARKA” SEÇİLDİ... DOUBLE-UP Şanzıman ve Diferansiyel Koruyucu, vites dişlilerinin aşınmasını azaltmaya yardımcı olur.   FAYDALARI: Yeni NANO TEKNOLOJİ formülüyle üretilen Şanzıman - Diferansiyel Koruyucu; sürtünme ve hararetin azalmasına, ..
105,85 TL
Vergiler Hariç:88,21 TL
Üretici / Markası: Double-Up
FAYDALARI:Araç kapı fitilleri, torpido, kapı menteşe ve contaları, el arabası, spor aletleri, ambar kapakları, tekstil makineleri, konveyörler, motor yatakları gibi silikon kullanmaya uygun tüm yüzeylerde kullanılır.Tüm makinelerin hareketli kısımlarında ultra kaygan bir yağlama sağlar.Plastik işlem..
121,80 TL
Vergiler Hariç:101,50 TL
Üretici / Markası: Double-Up
FAYDALARI:Mükemmel tutunma, yağlayıcı ve aşınma önleyici özellikleri sayesinde; ağır iş makineleri, forkliftler, zincir ve dişli sistemlerinde ve her türlü mekanik sistemdeki hareketli ve oynar parçalarda koruma sağlamaya yardımcı olur.Su itici ve aşınma azaltıcı etkisi sayesinde; parça ömrünü uzatm..
75,00 TL
Vergiler Hariç:62,50 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)